Alis Grup

DISPECERAT L-V: 08-19 ; S-D: 09-13 004.0753.065.900 ; 004.0364.416.017
Română

Autogara BETA CLUJ

Cluj Napoca , Romania
Str. Giordano Bruno NR.1-3, Cluj Napoca, Romania
Tel: +4-0264-455.249
E-mail: office@autogarabeta-cluj.ro
Web: www.autogarabeta-cluj.ro

Autogara BETA deserveste numai trasee interjudetene si internationale avand printre parteneri companii importante in transportul rutier de calatori printre care: DACOS, NORMANDIA, TRANSMIXT, ALIS GRUP, DAIONA, ALEXANDROS TUR s.a. pentru traseele interne si FLIXBUS CEE, SAIZ TOUR, COMATI PSG, OPTIMUS TRANS, HUBEN, KAMELEON TOTAL, PRESIDENT TOUR s.a. pentru traseele internationale.

Plecări
Ora Către
06:00 Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
08:00 Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
09:30 Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
11:00 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
13:00 Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
14:00 Huedin Alesd Oradea Baile Felix
14:30 Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
16:00 Brad
16:30 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Calan Hateg Petrosani Targu Jiu Rovinari
17:00 Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
19:30 Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Sosiri
De la Ora
Orastie Targu Jiu Hateg Alba Iulia Turda Rovinari Petrosani Calan Aiud 08:30
Mesteacan Bizusa Bai Finteusu Mare Hideaga Apahida Recea Capalna Caseiu Gherla Valea Chioarului Rastoci Satulung Somcuta Mare Jucu Baia Mare Ileanda Lapusel Catcau Dej Iclod 08:51
Gherla Valea Chioarului Rastoci Satulung Somcuta Mare Jucu Baia Mare Ileanda Lapusel Catcau Dej Iclod Mesteacan Bizusa Bai Finteusu Mare Hideaga Apahida Recea Capalna Caseiu 09:21
Huedin Baile Felix Oradea Alesd 11:00
Brad 11:29
Turda Lunca Bradului Bicaz Lacu Rosu Sarmas Deda Targu Mures Ludus Campia Turzii Piatra Neamt Bicaz Chei Gheorgheni Toplita Reghin Iernut 14:00
Finteusu Mare Hideaga Apahida Recea Capalna Caseiu Gherla Valea Chioarului Rastoci Satulung Somcuta Mare Jucu Baia Mare Ileanda Lapusel Catcau Dej Iclod Mesteacan Bizusa Bai 15:21
Somcuta Mare Jucu Baia Mare Ileanda Lapusel Catcau Dej Iclod Mesteacan Bizusa Bai Finteusu Mare Hideaga Apahida Recea Capalna Caseiu Gherla Valea Chioarului Rastoci Satulung 17:21
Rastoci Satulung Somcuta Mare Jucu Baia Mare Ileanda Lapusel Catcau Dej Iclod Mesteacan Bizusa Bai Finteusu Mare Hideaga Apahida Recea Capalna Caseiu Gherla Valea Chioarului 19:51
Sibiu Alba Iulia Calimanesti Pitesti Sebes Ramnicu Valcea Bucuresti 21:30
Ileanda Lapusel Catcau Dej Iclod Mesteacan Bizusa Bai Finteusu Mare Hideaga Apahida Recea Capalna Caseiu Gherla Valea Chioarului Rastoci Satulung Somcuta Mare Jucu Baia Mare 21:36